O nás

Michňák žalúzie.
O nás

Najlepšie produkty za najlepšie ceny

Disponujeme tímom skúsených zamestnancov s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v danom odbore. Ponúkame profesionálny proces od konzultácií, meraní, prípravných prác až po samotné montáže. Ponúkamé najlepšie dostupné produkty na Slovensku, od overených dodávateľov, za výhodné ceny.

Východné Slovensko

Prešov, Košice, Poprad, Kežmarok, Levoča, Bardejov alebo Vranov nad Topľou. Prídeme za Vami kamkoľvek.

Profesionálny Tím

Náš tím disponuje skúsenými montérmi, ktorí Vám dokážu poradiť a odporučiť ideálne riešenie pre Vás.

0+

Rokov samostatnost

0+

Odpracovaných rokov v obore

0+

Spokojných klientov

0+

Realizovaných zákazok

Kto sme

Odbornosť a skúsenosť

Sme rodinná firma, ktorá na trhu pôsobí samostatne od roku 2015. Naše rady zamestnancov sa pomaly rozširovali aj mimo rodinných príbuzných, až do súčasnej podoby. Pri výbere nových zamestnancov kladieme dôraz na odbornosť a príjemné vystupovanie, ktoré je nevyhnutné pre spokojných zákazníkov. Naše služby zahŕňajú viac ako montáž žalúzii.

Zákaznícky servis

K dispozícii:
+421 907 261 488
Markíza.
Exteriérové žalúzie - priznané krycie plechy.
PARTNERI

Spolupracujeme s najlepšími

Veríme, že sila spolupráce a zdieľanie odborných znalostí sú kľúčom k inovácii a spokojnosti našich zákazníkov. Medzi našich vybraných partnerov patria renomovaní výrobcovia žalúzií, dodávatelia špičkových motorov a systémov automatizácie. Sme hrdí, že môžeme spolupracovať s expertmi, ktorí posúvajú hranice možností inteligentných domácností a prinášajú do našich životov komfort a efektivitu. 

Výnimočnú pozornosť venujeme aj bezpečnosti a technickej presnosti, preto spolupracujeme so spoločnosťou Elektrikár Východ, ktorá je naším spoľahlivým partnerom v oblasti elektroinštalácií. Táto spolupráca zaručuje, že všetky naše projekty sú realizované s maximálnou odbornosťou a zodpovednosťou.

Spoločnosti ako NEVA, Lamelland, Nordia či ZaluzieWeb sú garanciou najvyššej kvality nami ponúkaných výrobkov. Počas našej dlhoročnej pôsobnosti na trhu sme dokázali objektívne ohodnotiť kvalitu a spoľahlivosť produktov od viacerých výrobcov, až sme dospeli k spolupráci s vybranými spoločnosťami. 

Spoločnosť Somfy disponuje viac ako 2000 platnými patentami, z ktorých mnohé sú v oblasti zariadení v rámci tieniacej technicky. Od samotných motorov až po technické zariadenia inteligentných domácností, spoločnosť Somfy je garantom kvality a fungujúcich produktov.  

Exteriérové žalúzie - zaomietacie krycie plechy.

25 rokov v odbore

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte nejaké otázky?

Disponujeme kancelárskymi priestormi, kde je možná osobná obhliadka produktov. Pred návštevou nás prosím kontaktujte telefonicky, aby sme vedeli garantovať prítomnosť predajcu. Vzorkovníky a ukážky produktov však nosíme so sebou k zákazníkom v rámci meraní či osobných konzultácií. 

Závisí to od jednotlivých produktov, avšak štandardná doba dodania je od dvoch do troch týždňov. Dodacia doba sa môže počas letných mesiacov predĺžiť. V prípade špecifických objednávok (atypické žalúzie, potrebné dodatočné lakovanie alebo neštandardné rozmery) sa môže dodacia doba predĺžiť. 

Nie, vlastnou výrobou nedisponujeme. Špecializujeme sa na montáž a dodanie tých najlepších výrobkov pre zákazníka. Spolupracujeme s viacerými dodávateľmi, čo nám umožňuje dodávať široké spektrum produktov, z ktorých dokážeme vybrať vždy tú najlepšiu alternatívu pre zákazníka. 

Nami dodávané produkty opravujeme v záručnej dobe 2 roky. Produkty dodávané niekým iným zadarmo neopravujeme. Oprave niektorých produktov môže zákazníka stáť niekedy až do 75% ceny nového produktu, a preto je oprava starých produktov na zváženie zákazníka. Zároveň opravované produkty sú háklivé na výmenu niektorých komponentov a pri výmene sa môžu kaziť/lámať/trhať ďalšie komponenty. Vhodnosť produktu na opravu a výmenu posudzujeme priamo na mieste. 

KONTAKTY

Kontaktujte nás:

Otváracie hodiny

Pon - Pia9:00 - 15:00
Sobota ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ    Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov.